FM Mattsson Mora Group Finland Oy

Käyntiosoite: Sahaajankatu 24, 00880 Helsinki

Vaihde/ asiakaspalvelu
P. 020 7411 960
fax 09- 755 5248

Sähköposti: info-finland@fmm-mora.com
Postiosoite: PL 266, 00811 HELSINKI

Aki Helminen
Toimitusjohtaja
P. 040 767 6900
aki.helminen@fmm-mora.com

Marisa Knuutila
Myynti – ja markkinointikoordinaattori
P. 0504417261
marisa.knuutila@fmm-mora.com
Sari Huttunen
Aluemyyntipäällikkö B2B, pk-seutu
P. 044 333 4150
sari.huttunen@fmm-mora.com
Simo Halminen
Avainasiakaspäälliikkö B2B
P. 050 368 5725
simo.halminen@fmm-mora.com

Arto Kervinen
Aluemyyntipäällikkö B2B, Pohjois-Suomi
P. 045 657 5954
arto.kervinen@fmm-mora.com

Ingeborg Österman
Talouspäällikkö
P. 045 657 6313
ingeborg.osterman@fmm-mora.com

Pentti Lempiäinen
Varasto- ja logistiikkapäällikkö
P. 040 138 2885
pentti.lempiainen@fmm-mora.com

Soili Seesaro
Myyntikoordinaattori
P. 044 780 4746
soili.seesaro@fmm-mora.com
Janne Järvinen
Myyntikoordinaattori
P. 040 030 0731
janne.jarvinen@fmm-mora.com

Sami Litmanen
Avainasiakaspäällikkö B2C
P. 040 484 6353
sami.litmanen@fmm-mora.com

Vesa Lindqvist
Aluemyyntipäällikkö B2B, Etelä- ja
Länsi-Suomi
P. 050 388 3238
vesa.lindqvist@fmm-mora.com

Markku Kivistö
Aluemyyntipäällikkö B2B/ B2C,
Itä-Suomi
P. 040 088 6302
markku.kivisto@fmm-mora.com

Juha Närhi
Aluemyynti B2C, Pohjois-Suomi
Puh. 050 328 9553
j.narhi@dnainternet.net

Henrik Virtanen
Aluemyynti B2C, Etelä- ja Länsi-Suomi
P. 044 537 9078
henrik.virtanen@kotikone.fi
Tom Gorschelnik
Aluemyynti, Ahvenanmaa
P. 050 511 8500
miwatek@gmail.com

Ostnor Finland Oy:n yhteystiedot


*Aihe
*Viesti
*Nimi
*Yritys
*S-posti
*Puhelin
Tulosta sivu  
Sulje

Kerro muille tästä sivusta

Lähetä
Lähetä
Jaa
Olet täällä: FM Mattsson / Yhteystiedot
Stäng